Video pasiūlymai/idėjos. (2s-25s)

Sveiki, turiu kelias idėjas, lauksiu jūsų nuomonių :))

1. Kaip notintis žaidėjus?

Per 5s meet, kilo idėja prašyti trenerių, padaryti video arba kažkokį aprašymą. “Kaip notintis žaidėjus”. Nes po ilgų metų patirties manau turi ką pasiūlyti. Nes, esu matęs, kad kaikurie žaidėjai užsinoutina opp preflop sizing, flop sizing ir turn & river, tiesiog informacijos perteklius būna ir laiko švaistymas manau. Time bankas baigsis greičiau :smiley: O jeigu dar tuo metu žaidi 3,4 langus? Manau kaikuriems būtų gerai išmokti, kokius spotus notintis ir kokiais trumpiniais, kad tai galėtų produktyviai panaudoti ateityje. (Treneriai informuoti, sutiko su idėja) O kokios jūsų nuomonės gal turit pasiūlymų?

1. Preflop žaidimas

Nežinau ar apsimoka liesti šitą temą, bet žinom kad bus greitu metu range skiltyje stiprių pakitimų. Tačiau būtų puiki pamoka, kuri atsakytu į panašius klausimus kaip,-“ką daryti prieš agro opp iš SB preflop į jo re-raise. Kai esam BTN su XX.” Bet, norint tokios pamokos, man reikia kad žaidėjai parašytu į komentarus klausimus, treneriai pasiruoštu ir atsakytu video arba raštu. Viso šito esmė yra, kad viskas būtų vienoje vietoje, kad nereiktu klausinėti trenerių kartas nuo karto ir ieškoti kažkur skype chate atsakymų.
Gal išviso, bus geriau jeigu užvestume temą forume apie šiuos klausimus? Ar yra paklausa?

As turiu ideja del puslapio.
1.Butu super,jei butu galima pasizymeti patikusius video irasus,pvz uzdeti sirdute ir kita karta rasti ta irasa iskarto,galbut net notsa prisirasyti prie to video?
Pvz mano atveju man vieni video yra aktualesni uz kitus, nes siuo metu as mokaus X ir Y. Todel kai kuriuose video as gaunu daugiau naudingos informacijos nei kituose, ir ateiciai jeigu as ismokstu savo temas tarkim preflop iso, tai pasizymejes video kur daugiau kalbama apie preflop iso as vel primirses savo iso pamokas , zinociau jog lengvai galiu jas rasti, nes turiu pasizymejes sirdele patikusius video ir pasirases jog cia kalbama apie iso. Galbut net butu gerai toks variantas kaip portfolio youtubes, susikuri savo playlistus ir uzsivadini.
Kokia kitu mokiniu nuomone? :slight_smile:

Alternatyvą galiu pasiūlyti kolkas, bandei per bookmarks? Overall, gera idėja, pats pradėsiu žymėtis pamokas :slight_smile:

Įdomi idėja, galbūt ir pagalvosim kažką tokio įgyvendinti. Aš pats dirbu prie stable sistemos programavimo darbų, tai tikrai norim daryti funkcijas kurios jums palegvintų mokymosi procesą.

"Bookmark + note" - ką kiti mano apie tokią idėją, ar aktyviai naudotumėt?

Dėl video playlist - galbūt geriau padaryti, kad mes iš stable pusės padarytume kuruotus video playlist’us kaip kokius video kursus pvz. HU vs Fish (5 video playlist’as), HU vs Reg (3 video playlist’as)? Arba variantas ir leisti jums patiems kurti, ir plius iš stable pusės sukurtume.

Žodžiu pasiūlymai visi įdomūs ir svarstytini. Smagu, kad aktyvumas atsiranda forume ir kaip sakant keep em coming. :cowboy_hat_face: