Pauliaus "d3cor" 1 month (not anymore) blogggggg


#1

Sveiki visi, nusprendžiau vieną mėnesį (iki kovo 15d) vesti šiokį tokį ataskaitinį blog’ą kuriame bus tiek pokerio temų, tiek ir lifestyle ižvalgų/goals/etc. Kodėl būtent 1 mėnesį? Nuo Kovo 16d daugiau nei puse mėnesio praleisiu WSOP circuit serijoje Rozvadove, tad norėtųsi šiek tiek daugiau laiko šį mėnesį skirti online ir blogas bus puiki atskaita. Nepaslaptis, jog mano main game yra spin & Go, tačiau taip pat neretai žaidžiu ir MTT, todėl šioje temoje aprašysiu abi pokerio disciplinas. Reikia turėti omenyje, kad šalia grind’o dar yra ir kiti darbai tiek su stable, tiek nesusiję su pokeriu, todėl volume prasme tikrai nesu ir nebūsiu pirmūnas :smiley: Soo, let’s get started.

Pokerwise paskutiniai mėnesiai nebuvo ypatingai aktyvus, todėl nenorėdamas perspausti nuo šiandien iki kovo 15d labai džiaugčiausi jeigu sužaisčiau 1200 Spin & Go turnyrų ir 10h dirbčiau su HRC/Pio; Tad poker goals iki kovo 15:
[ ] 1200 games 60s/100s/250s limituose
[ ] 10 valandų darbo su HRC/PIO

Šalia pokerio, beabejo yra ir coaching darbas su stable, tad norėčiau išsikelti tikslus ir jam:
[ ] Pabaigti ir įrašyti prezentaciją “Kaip aš pasiekiau aukščiausius Spin & go limitus”
[ ] Padaryti mažiausiai 6 grupines pamokas
[ ] Įkelti vieną nemokamą video Stable sistemoje entuziastams
[ ] Mažiausiai 3 twitch stream’ai

Jeigu turite pasiūlymų/idėjų/pastabų ką noretumėte matyti šitame blog’e tikrai rašykite ir bandysime įgyvendinti. Update planuoju kartą/du per savaitę.

P.S. Jei pavyks įvykdyti 5/6 tikslus leisiu sau gimtadienio proga žaisti 5000 eur WSOP HR Rozvadove.
P.S.S Goals kiekis gali didėti, bet tikrai nemažėti

ačiū skaitantiems ir iki kitų!


#2

Kas kiek laiko update? Šaunuolis!!! :+1: :slight_smile:


#3

Palaikau, pirmyn !!! :slight_smile:


#4

Update bent kartą į savaitę tikrai bus :slight_smile:


#5

Sveiki,

taigi žadėtas penktadienio update jau čia. Kadangi nusprendžiau žiūrėti į savo pilną grafiką po 600 games, tad šįkart grafiku dabar nepasidalinsiu. :slight_smile: Apie savaitę:

Sužaidžiau netoli 200 games. Mažas skaičius, bet maždaug toks ir buvo planuotas, kadangi pirmadienį - trečiadienį praktiškai nežaidžiau, na o sekmadienį žaidžiau MTT sesiją. Pavyko išeiti šiek tiek į profit, kritau 128 SM for 950 dolerių ir 4 109 KO serijos Partyje for 4k, which is nice :smiley: Kitą savaitę planuoju žymiai didesnį volume, šiek tiek geresnį games ir field selection, nes šią savaitę manau, kad žaidžiau su close to b/e cEV, nes grindinau kada galėjau, batlinau regus ir nebuvau A game zone.

Taip pat šią savaitę turėjau vieną Twitch stream. Rezultatas neblogas laimėta 1600, manau buvo gan entertaining, išsuktas ir laimėtas 10x (sick paskutinė ranka :D), taip pat vienas žiūrovas uždavė klausimą apie geriausias knygas, tai norėčiau atsakymu pasidalinti su visais:
Yra dvi knygos kurias skaitau jau 3 sausius iš eiles - How to Win Friends and Influence People
by Dale Carnegie ir The Little Prince by Antoine de Saint-Exupéry. Taip pat dar labai rekomenduoju The Four Agreements: A Practical Guide to Personal Freedom by Don Miguel Ruiz, na o šiuo metu skaitau Principles by Ray Dalio. Iš pokerio pusės manau visi profesionalai ir ne tik privalo perskaityti The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success by Ian Taylor and Mathew Hilger.

Pavyko 2h studinti su HRC (daugiausiai žiūrėjau įvairias preflop situacijas) bei padaryti psichologijos pamoką su stable mokiniais (atsiliepimai? :thinking:).

šįkart iš manęs tiek, laukiu skaitytojų atsiliepimų!


#6

Ir vėėėėl penktadienis! Taigi šį mėnesį tikrai nemažai laiko skyriau grindui, savaitgalį fieldas buvo ypač saldus, praleidau visus major MTT, bet tikrai buvo worth it. Buvau išsukęs 2 10x ir vieną 25x, tačiau pavyko surinkti tik abu 1k$ spinus.

Visiems spineriams noriu labai akcentuoti notes svarbą ir kaip svarbu tiek sesijos metu, tiek hh peržiūrų metu įsijungti pokerio soft’ą ir notintis žaidėjus. Dėka note’s padariau šį hero call x6 (nors kaip visi žinote esu labai toli nuo tikro herojaus): https://www.boomplayer.com/30186871_7ADDA07942 vs agro reg ir dar buvo prirašyta apie jo lines. Aukštuose limituose geri regai daug dažniau naudoja overbet sizing’us, kad būtų super polar, ko taip dažnai nedaro žemų ar vidutinių limitų reguliarūs žaidėjai. Notes bus ypatingai pravartūs, jeigu pokerio soft’ai sugalvos uždrausti hud’us, kadangi šią savaitė PS paskelbė keletą draudimų kurie įsigalios nuo kovo 4d. Plačiau apie tai: https://www.pokernews.com/news/2019/02/pokerstars-bans-seating-scripts-restricts-hand-range-charts-33487.htm

Visiems labai įdomu grafikai, tad šįkart pasidalinsiu pora jų, kaip man kolkas sekasi nuo šio blog pradžios.
Graph1.

Kaip matome iš grafiko runninau gan nemažai underEV (nors lifetime run tikrai nesiskundžiu :D), bet tai tik parodo kokia iš tiesų yra pokerio variacija, nežiūrint į tai, kad sample yra gan mažas. Reikia prisiminti seną gerą pasakymą, kad variance has no memory ir negalvoti, jog jeigu dabar runninu taip blogai, tai būtinai vėliau run’as pagerės. Niekada nebuvau super agro tad red line manęs nestebina, nors tikrai galėčiau išmokti vieną ar kitą triuką iš Eriko :smiley: Ne kartą esu pastebėjęs, jog man geriau nežaisti pirmadieniais, po sunkių, ilgų ie dauug mental energijos reikalaujančių savaitgalio sesijų. Tai matosi ir šiame grafike kur yra pats didžiausias žalios linijos nuopolis, per kurį buvo nelaimėta daugiau nei 20 turnyrų iš eilės (vasario 25d žaidimai).

Graph2.

Na ir dabar dalinuosi SpinEV grafiku. Matome, jog nuo vasario 15 dienos sužaidžiau 628 turnyrus su vidutine įpirka ~93$. Vėlgi, matosi jau apkalbėtas pirmadienio swingas, bet verta pastebėti kad prieš tai buvęs tokio pat dydžio EV swing’as nutiko taip pat pirmadienį, tad sakau, svarbiausia save stebėti ir pažinoti, kad galėtumeme siekti aukščiausių rezultatų, todėl iš likusių dviejų pirmadienių nežaisiu nei vieno. 628 turnyrai buvo sužaisti per 38 valandas, kas yra ~17 turnyrų į valandą. Nėra ypatingai didelis skaičius, bet turint omeny, kad žaidžiu labai nestandartiškas sesijas, kurios priklauso nuo mano savijautos ir fieldo stiprumo, toks rezultatas yra noramlus. Mano sesijų trukmė 30 - 80min, 2-4 stalai reload . Asmeniškai labai labai retai žaidžiu ne ant reload, o kol sužaidžiu įjungtus turnyrus iki galo. Stars 100s field yra vienas sunkesnių visoje industrijoje todėl labai džiaugčiausi jei pavyktų palaikyti 55+ cEV long run iš šitos naujos duombazės, na 45+ manau yra borderline reguliariam žaidėjui, kuris gali sakyti jog įsitivirtino limite, o 60+ yra ypač geras rezultatas. Galiausiai, manau jog 100$/val yra tikrai neblogas EV valandinis ir juo kolkas esu patenkintas.

Kalbant apie off table, tai skyriau tikrai nemažai laiko, tiek kalbant apie darbą su programomis, tiek hh peržiūras. Kadangi esu patyręs šiokią tokią sanarių ir čiurnos traumą, tad nelabai galiu daug judėti (summer body incoming :muscle:), kas leidžia skirti nemažai laiko darbui nežaidžiant. Išvis praleidau 4h dirbdamas HH + HRC + GTO, kas manau yra tikrai neblogas rezultatas. Pasiekti HS yra viena, bet juose išsilaikyti visai kas kitą, field stiprėja ir jei norime buti ahead of the pack turime dirbti ne mažiau nei savo oponentai. Į tą darbą įeina ir darbas su savimi, kurį ypač akcentuoja mūsų naujasis treneris Stanislovas, ir dabar jo rengiama psichologijos pamokų seriją, mano nuomone, bus viena stipriausių tokio tipo serijų pokeriui Lietuvoje (Pirmos pamokos video: https://stable.spinumokykla.com/video-pamokos/pokerio-psichologija-teorine-dalis-1-1384).

Ačiū skaitantiems, nepasiduokit variacijai, neapsileiskite kai gerai runninat ir iki kito update!


#7

Hey hey hey, penktaidienis!

šįkart bus gan trumpas įrašas, nes viską pilnai apžvelgsiu kitą savaitę, pries išvažiuojat į pokerio seriją. :slight_smile:

Taigi, praeitą savaitę skyriau gan nemažai laiko grindui. Viso - 21h ir 373 turnyrai, kas yra 17,76 turnyro per valandą. Grafike apačioje matome, kad EV atžvilgiu pabaiga buvo nekokia, gal prisidėjo ir nuovargis, bei kiti išoriniai dalykai. Savaitgaliais field yra ypač saldus, tad tikrai gaila, jog nepavyks žaisti ateinančias dienas :confused:

Atrodo trūksta tiek nedaug iki išsikelto game skačiaus, bet dėl asmeninių priežasčių galėsiu pradėti žaisti tik trečiadienį, tai viskas bus labai labai close.

In the other news: 2h off table study, twitch stream (žiaurus run virš EV :D), viena grupinė, dvi privačios pamokos padarytos per savaitę. :studio_microphone:
More BIG news: Mūsų mokinys ir treneris Ernestas praėjusią savaitę išsuko ir surenko 50s JP for 400 000 eurų! Labai džiaugiamės ir sveikinam jį!:partying_face::vulcan_salute:

Iki kito, paskutinio ir didžiausio update!


#8

Kaltas, kaltas… Žadėjau po savaitės, bet gavosi daugiau nei po mėnesio :smiley: Anyways, per savo žioplumą išsivežęs laptopą į Rozvadovą supratau, jog visi grafikai liko stacionariajame kompiuteryje, tad šitam blog post iškart apžvelgsiu du dalykus: Savo Spin and Go grafiką (Vasario 15 - Kovo16) ir kelionę į rozvadovą.

Pirma norėčiau apžvelgti išsikeltus stable darbų tikslus pačiame blogo viršuje:

Pabaigti ir įrašyti prezentaciją “Kaip aš pasiekiau aukščiausius Spin & go limitus”
Nope, nepavyko, nors šiek tiek buvo padaryta darbų į priekį;
Padaryti mažiausiai 6 grupines pamokas
Berods buvo padarytos 5, tad tikslas taip pat neįvykdytas :confused:
Įkelti vieną nemokamą video Stable sistemoje entuziastams
Įkeltas video - https://stable.spinumokykla.com/video-pamokos/paulius-30s-live-play-1661
Mažiausiai 3 twitch stream’ai
2/3 transliacijų buvo įvykdytos

Na, o dabar peržiūrėkime pokerio tikslus:

10 valandų darbo su HRC/PIO

Tikslas įvykdytas su kaupu! Manau, jog vien prie HRC praleidau bent 10 valandų, na o darbas su Pio truko kažku 4-5. Tiesą sakant labai patiko mokytis, kartais taip giliai nueidavau į simuliacijas, jog laikas tiesiog sprogdavo :smiley: Aišku, keletą kartų teko naudotis google/youtube, kad suprasti kaip veikia šitos gan complex sistemos. Dar vienas pastebėjimas: BENT iki 50s limito šitos programos yra useless, kadangi žmonės daro DAUG klaidų ir jas būtina exploitint nežaidžiant perfect theoretical poker. Turint tai omenyje, mažesnių/vidutinių limitų žaidėjams labiau reiktų akcentuoti statistikų skaitimą, populiacijos tendencijas, sizingus (šitas dalykas tampa major faktoriumi spinuose, labai daug sizing tells).

1200 games 60s/100s/250s limituose

Na šitas deja, deja bet nebuvo įvykdytas, nes paskutinę savaitę praktiškai nebežaidžiau, kadangi ruošiausi Rozvadovui, tačiau trumpai aptarsiu viso menesio grafikus.

Graph1.

Taigi, per challange laikotarpį sužaidžiau 964 turnyrus su 57 cEV, rezultatas patenkinimas, atsižvelgiant į paskutinius 60 žaidimų, kur buvo pralošta nemažai EV. Tikrai tikiu, jog galima turėti 60+ cEV šituose limituose. Kaip matome EV$ yra close to 5600$, bet buvo runninta beveik 2x underEV. Dalis yra dėl to, jog nelabai ir turėjau didesnių X, nors ir buvo laimėta 2/4 10x.

Graph2.

Na ir beabejo, toks under $EV atsirado, dėl to, kad kaip matome Graph2 žalia linija niekaip nepriartėjo prie geltonos. Per tokį žaidimų kiekį toks skirtumas tarp dviejų linijų yra gan nemažas, tad būnant beveik 30BI profit’e su tokiais skirtumais yra tikrai neblogai. Nesistebėčiau jeigu bučiau ant 0, arba minuse, tačiau nereikia į dalykus kurių nekontroliuojam (Žalia linija) ir didesnį dėmesį skirti dalykams kuriems galime daryti įtaką (Geltona linija). Reikia paminėta, kad toks turnyrų kiekis yra gan mažas, todėl koncentruotis į linijų skirtumus per daug nereiktų.

Table1. (Nepavyko padaryti trumpesnės foto)

Žiūrint iš valandinio uždarbio perspektyvos tai per 57.42 valandų buvo EV$ buvo uždirbta 5560$, kas yra beveik 100$/h, ir turint omeny paskutinius žaidimus esu šiuo skaičiumi patenkintas, nors labai norėčiau jį pakelti iki 140/h, kas ir bus ateities tikslas. Na, o realus valandinis yra šiek tiek daugiau nei 50$, kas žiūrint iš Lietuvos darbo rinkos perspektyvos yra tikrai labai geras rezultatas, bet iš pokerio pusės kuriam yra skiriama nemažai laiko, norėtųsi turėti bent 70% EV, tačiau vėlgi, tai nepriklauso nuo manęs ar mano norų, dėl to nereiktų per daug į tai koncentruotis :smiley:


Na, o dabar reikia atiduodi duoklę dalykui, dėl kurio šitas blog’as nebuvo pildomas, tai ponas Rozvadovas. Soo, nusileidom šešiese anksti ryte, kompanijoje kurioje buvo tiek mtt online, tiek live regų taip pat ir Lietuvos pokerio krikštatevių :smiley: tik įsėdus į Kings’ų autobusiuką prasidėjo linksmybės kurios realiai ir tęsėsi iki pat kelionės galo :laughing: Viešbutyje jautemės kaip namie, kadangi aš ir Kasparas gavome kambarį pirmame aukšte, tai išėjus iš kambario prie kazino stalų atsidurdavome per 20 sekundžiu. Galvojau rašysiu apie kiekvieną turnyrą atskirai, bet pagalvojau, kad sužaidžiau nemažai turnyrų, tad apžvelgsiu labiausiai įsiminusius. Taigi, berods 3 Ring Event 777 Euro lucky 777’s. Pavyko prasibrauti pro 130+ žmonių field ir jį laimėti. Į day 2 atėjau kaip vienas iš chipleaderių, bet dvistalėje vienu metu turėjau tik 8bb. Patekus į neoficialų final table, kuriame buvo dar vienas lietuvis aka Svaras (deja nepavyko nueiti abiems iki HU), jame išmečiau 7 opponentus, runninau super hot, laimėjau gal 3 flipus, na, o HU įveikiau Michael Mrakes kuris yra Top 5 Čekijoje pagal live winnings. Tuo pat metu lietuvė laimėjo 6max turnyrą, tada prieš tą vakarą Lietuvą turėjo berods 2 WSOP C žiedus ir per vieną 24 valandas šis skaičius buvo padvigubintas! Pasidalinsiu šiek tiek nuotraukų iš to vakaro.

Šalia laimėtų pinigų taip pat gavau ir 10k Eur vertės bilietą į Rozvadove rudenį vykstantį WSOPE ME, kas bus didžiausios įpirkos turnyras, kurį esu žaidęs. Laimėjęs turnyrą sužinojau, jog vyksta visos serijos leaderboard ir už kiekvieną ITM ir deep’ą yra renkami taškai, o serijos laimėtojas gauna pakvietimą į USA vykstantį uždarymo turnyrą į kurį įsipirkti gali nedaug žmonių už 10k$, o didžioji dalis žaidėjų yra Invitation only su 1 000 000$ garantiniu priziniu fondu. Sužinojęs šį dalyką ir pasigooglinęs taisykles šokau žaisti Omaha Hi/Lo turnyrą ir realiai googlinau strategiją kokias pirmas 5h :smiley: su geru runn’u ir tikrai tragiškais žaidėjais (aišku kiek aš suprantu :D) pavyko pasiekti 11 vietą ir vistiek kristi po bad beat’o. Po šito turnyro supratau, kad reikia šiek tiek laiko skirti mixed games, kadangi tai yra ypatingai įdomu ir gan soft. Toliau - 9th bounty hunter turnyre ir 6 galvos po 200 už vieną, 18th Monster stack, kurį laimėjo Kasparas. Nuo 30 žmonių buvau visiškai card dead, na o paskutiniai likę du stalai manau buvo sunkiausi per visą seriją. Beveik visada kur važiuoju žaisti live, gyvenu su Kasparu, kuris realiai ir išmokė mane live paslapčių ir čia buvo jau jo antrasis WSOP C žiedas + Pakuotė į WSOPE ME, tad rudenį Kings’us vėl siaubsim dviese :smiley:
Kasparo rail’as ir čempiono nuotrauka

Po monster stacko sekė mixed holdem/omaha turnyras, kuris man asmeniškai kiekvieną kartą yra ypač smagus. Šįkart vėl pavyko jį deepint, bet deja kritau 11. Na ir galiausiai išaušo paskutiniai serijos turnyrai prieš kuriuos leaderboard turėjau mažą persvarą, tad nusprendžiau daryti dalyką kurio daugiau niekada nebedarysiu :smiley: žaidžiau du turnyrus vienu metu - Main Event ir freezout, tai realiai nesąmonių nesąmonė begioti per poker room’ą, neturėti breakų, neturėti readų, nieko. Bet kažkaip sugebėjau padeepinti freezout ir kritau 13th, o ME tiesiog dėl deepinamo kito turnyro nesusiklostė. Taip ir pasibaigė mano Rozvadovo turnyrai, bet paskutinėje dienoje vistiek turėjau sweat’inti, kadangi žmogus kuris buvo antras leaderboarde deepino Main ir man reikėjo, jog jis kristų 8 arba anksčiau. Likus 21 žmogui jis nuo 1,5bb atsigavo iki 20bb ir jau galvojau, kad bus gg, bet nesusiklostė jam dvistalė ir krito 15th. Tad šiaip ne taip tapau Player of the series ir rugpjūčio mėnesį važiuosiu į North Carolina Casino championship Event!

Rozvadovo Rezultatai.

Vos nepamiršau, po gero run’o turnyruose žaidžiau cash Omaha 25/25 prie TV stalo ir manau nesuklysiu sakydamas, kad buvau prasčiausias žaidėjas prie stalo, priedo pats žaidimas buvo gan nitty, tai nebuvo labai įdomu :smiley: All in all, kaip visada Rozvadovas labai smagus ir 16 dienų seriją yra pats tas, nes daugiau jau man asmeniškai būtų per daug.

Kas dėl šito blog - norėčiau skaitančių žmonių nuomonės ar verta kartas nuo karto jį updatinti, gal turite pasiūlymų, ar geriau būtų didesnį dėmesį skirti twitch?


#9

Super blogas ir įdomu skaityti, pamotyvuosiu toliau rašyti. :wink:

Gali tarkim 1-2 update padaryti į mėnesį. Daugiau nebūtina sakyčiau. Ai dar gal pasiūlymas tarkim video formatu padaryti kokį blogo įrašą bent kartą, galbūt patiks. Na tarkim atsisėdus prieš kompo webcam’ą įrašinėti (pvz. https://www.youtube.com/watch?v=aCMG4i-xAys - čia aišku pokalbis vyksta, bet panašiu principu galima kokį 20 min video padaryti su savo update’u ir vienam) ir pasakoti kas įvyko per paskutines 2 savaites ar mėnesį. Arba video + tekstas, tiems kuriems daugiau norisi skaityti.

Twitch stream’ai tikrai nice būtų irgi kokie 2 per mėnesį. Ypač kai jie gana populiarūs yra. Toks reguliarumas manau ir skaitytojams ir žiūrovams patiktų ir taip galima būtų pritraukti daugiau auditorijos.

Ir bendrai kiti skaitantys irgi galėtų parašyti kas jiems daugiau įdomu. Daugiau konstruktyvaus dialogo visada į naudą. :wink:


#10

Labai idomu skaityti kaip sekasi High Rolleriui, koks jo gyvenimo ritmas, kokie habitai. Pamenu, kai nežaidžiau pokerio, tokie blogai ir atvedė mane į pokerį, o dabar pasisempti motyvacijos, einu paskaitinėti blogų :wink:
Super! Man labai patinka, rašyk sau, žmonės tavęs klausys nes turi ką pasakyti! Good run prie stalų :facepunch::man_shrugging: