Op iso as call su 9d8h ar flope stekintis ? flop:Td8d6c

hero kolinau nes AA KK QQ JJ AJ KJ QJ BEI JT ir visos kitos dvi poros turėjo grust man turne . o riveri viskas misinosi. Klausimas ar flope stekinames nes daug overcardu pas ji bei J9 QJ KJ AJ ir panašiai

Dėl flopo tai kartas nuo karto galima rasinti ir stakintis, jog truputį būtum balanced vs reg. Tai galbūt sakykim taip, jeigu priešininkas cbetina iso banke labai daug, tai raisini ir stakiniesi, jeigu mažai cbetina call tada. Toliau jo turno čekas labai įtartinas, realiai jeigu jis sėdėtų su draw (Qx,7x) pats subarelintų ant tinkamos kortos, kartais ir čekų gali gauti -priklauso ar agresyvus barelintojas,bet dažniausiai barelins jie. O kadangi jis stojo vadinasi arba turi showdowną kokį, pvz KQ,AQ,A9,K9,Tx arba trapiną handus Q9,79,AA,KK arba setus kaip šiuo atveju- tik čia jis aišku rizikuoja stipriai nudegti, nes labai daug draw ant lentos,flush,str keli- jo sužaidimas tai manau blogas. Todėl kai jis po čeko grūdo alliną riveryje, vadinasi arba misintas draw, kuriuos dažniausiai barelins arba trapinti nuts, su showdownu jis taip nežais su A9,K9,AQ,KQ,nes juos čekintų. Aš čia dar raščiau foldą, nors ir blokuoji ta str, nebent tavo priešininkas yra super aggro ir dažnai taip elgiasi- tokiems call reikia readų, be readų aš nusimetu ir nesuku galvos, bet jei pamatau jog tai ne pirmas kartas tada callinčiau čia. Kadangi jis stojo žymėčiau jog slowplayiną ant wet boards ir riveryje grūda su nuts, tai kitą kartą kai barelins tokį baordą žinosi jog nuts jis neturi toje situacijoje ir gali drąsiau callinti jo turn barrel.