Netakoja Poker Blog


#1

Website - https://auksopuodas.blogspot.com/
Facebook - https://www.facebook.com/AuksoPuodas7/
Twitch - https://www.twitch.tv/spinumokyklacom

#24 SpinEv challenge, pirmi rezultatai. 2019.01.14

Sveiki! Kadangi šitas blogas skirtas ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, pradedantiesiems, noriu perteikti kuo daugiau informacijos. Noriu aprašyti viską plačiai kaip man sekasi. Noriu perteikti visas emocijas, dabartinę psichologijos būseną, aprašyt tobulėjimą ir dalintis visais visais rezultatais.

Prabėgo pirmos savaitės 25€ limite. Jaučiuosi šiek tiek sutrikęs. Galbūt dėl per didelių užmojų, galbūt galvojau, kad viskas bus kiek lengviau, galbūt šiek tiek nosis buvo pakelta per daug. Nežinau. Bet viskas klostosi tikrai ne taip, kaip tikėjausi. O galvojau bus - atėjau, pamačiau, nugalėjau. Bet ne…

Pirmą savaitę žaidžiau po vieną staliuką. Viskas kaip ir cool, tačiau labai “užsinitinau”. Susiaurinau kortų diapazoną, nebuvau agresyvus ten, kur anksčiau spausdavau savo oponentus ir jaučiausi kaip žuvis vandenyje uždirbinėdamas žetonus iš jų. Bijojau spaust oponentus, kur tiesiog privaloma tai daryti. Po pirmos pamokos treneris duoda pastabų ir liepia nekeisti savo žaidimo, kurį žaidžiau senam limite. Pridedu pirmos savaitės grafiką.

1 Savaitės grafikas.

Bendrai paėmus, viskas yra suprantama, naujas limitas, dideli pinigai, geresni oponentai. Viskas reikalauja geresnio psichologinio pasiruošimo. Bet! Jeigu noriu tai perlipt, turiu pamiršti visą tai. Nekreipt dėmesio į pinigus, žinoti, kad esu geresnis už kitus, turėt žaidybinį ir mokymosį planą.
Ištaisau savo klaidas žaidime, kurias diktavo treneris pirmoje asmeninėje pamokoje ir rezultatas atrodo, bent jau man pačiam iškart geresnis. Tačiau to nepakanka. Vėl žaidžiu ir vėl nekyla ChipEv… WTF?! Vėl kreipiuosi į trenerius ir iškart prašau dar vienos pamokos. Vėl begalė klaidų mano žaidime, bet bent jau ištaisytos daugelis senų klaidų ir uždirbinėjami žetonai tuose vietose. Cool.
Tačiau pasibeldė mažytė variacija, kuri mane nuvedė prie tilt’o(neadekvatus žaidimas) ir tuo pačiu psichologinio žlugimo, kur atrodo, nu aš jau nieko nebemoku tam pokerį ir ne vieta man čia tam 25€ limite. Iškart prisegu antros savaitės rezultatus.

2 Savaitės grafikas.

Padarau pora išeiginių, nes jaučiu, kad jau to reikia man ir esu išsekęs. Grįžtu po jų ir nusibrėžiu naują planą. Vėl 30% mokslui - 70% žaidimui. Aš žinau, kad tai veikia, nes tai padėjo man greit įveikti senus limitus. Vėl begalybė konspektavimosi, video peržiūrų, savianalizių PokerTracker4 programoje ir žinoma daugybė diskusijų su geresniais už save bendraminčiais, bei treneriais.

Bendri challenge rezultatai po 2 savaičių.

Matau, kad labai daug reikės įdėti darbo norint įsitvirtint šitame limite, o dar daugiau, norint pereiti į kitą ir tai užtruks daug laiko. Tačiau su kiekviena diena jaučiuosi vis geriau, o tai manau svarbiausia.

Tai tiek iššūkio rezultatų. Eikime prie linksmesnių dalykų :thought_balloon::wink:

2019.01.16, 17:00, trečiadienį Twitch kanale, pirmasis mano stream. Susitikime prie ekranų, šiek tiek ir pabendrausim. :eyes::v:

Kad būtų paprasčiau sekti update, sukūriau ir atskirą puslapį Facebook. Nuoroda čia.

:point_up: Iki greito! :dash:


#2

Website - https://auksopuodas.blogspot.com/
Facebook - https://www.facebook.com/AuksoPuodas7/
Twitch - https://www.twitch.tv/spinumokyklacom

#25 Juodos dienos. Pauzė. 2019.01.31

Sveiki! Ilgai nesimatėm. Daugelis rašinėjot ir klausėt kada bus update. Kai kurie sakėt, tęsk taip, kaip anksčiau, į savaitę po update. Na, aš jūsų nepamiršau, nepamiršau ir pačio blog’o, tiesiog rašyti nebuvo nuotaikos ir noro. Kodėl sakau jūsų? Kasdien matau, kad blog’ą aplanko vidutiniškai apie 30 žmonių, kas mane labai džiugina ir galbūt rašau ne šiaip sau. :slight_smile:

Atrodo tiek daug visko įvyko, kad net nežinau nuo ko pradėti. Na, bet nuo kažko pradėti juk reikia.

Winamax

Kaip žinia ‘Winamax’ kambarys traukiasi iš Lietuvos. Tai visus pokeristus šiek tiek sukretė. Mane patį labai šita žinia nuliūdino, kadangi tai buvo pirmasis mano kambarys, kuriame aš pradėjau savo profesionalo kelią. Nepaisant to, šis kambarys yra vienas geriausių kambarių ‘Spin & Go’ žaidėjams. Kodėl? Todėl, kad jis turi vieną geriausių ‘Rakeback’ sistemų, kas yra tikrai svarbu, kadangi kai kurie pokeristai netgi iš to gyvena. Jeigu leidžiantis dar giliau, tai dar didelė netektis yra dėl to, nes mūsų visa komanda jau žinojo, kas yra geri reguliarus žaidėjai, kas blogi, turėjom begalę informacijos apie visą ‘Winamax’o field’ą’. Šioje platformoje labai gerai veikė ‘SharkScope Desktop’ pagalbinė programa, kuri leisdavo atpažinti laimintį ir pralaimintį žaidėją vos per kelias sekundes.

Twitch

Kaip jau žinote pradėjau reguliariai Twitch’inti savo žaidimą. Neslėpsiu, prieš pirmą transliaciją drebėjo ne tik balsas, bet ir kojos. Turiu seną baimę kalbėti prieš auditoriją. Na, bet pagalvojau, čia juk prieš webcam’ą, tai viskas yra kitaip, nei prieš realius žmonės, bet nė velnio! :joy: Bendrai paėmus pirmas Twitch gal ir buvo pats baisiausias, poto jau įsivažiavau po truputį ir “scenos” baimė po biški dingo.

Tačiau reikės pasukti galvą, kaip padaryti transliacijas įdomesnes, galbūt daugiau komentuoti savo žaidimą. Kad kokybė būtų geresnė ir būtų maloniau stebėti, užsakome ‘pro’ kamerą ir mikrofoną.

Žaidimas Twitch metu ir žaidimas po/prieš Twitch yra du skirtingi žaidimai, kadangi susikaupti vis dar yra labai sunku. Atrodo žaidi vieną staliuką, turėtum rodyti savo ‘A-Game’, bet vis tiek susikaupti nepavyksta ir atrodo kažkas tave blaško, o viduje tvyro kažkoks nerimas, neina atsipalaiduoti.

Na tiesiog reikia įsivažiuoti į šitą dalyką ir galbūt po kažkiek laiko, tai bus linksmas dalykas žiūrovams ir man pačiam.

Tikslai ir iššūkiai

Norėčiau pakalbėti apie patį blog’ą, iššūkius, tikslus ir kaip jie mane veikia. Galbūt perskaitę šią pastraipą užsimanysite rašyti savąjį.

Yra dvi pusės, geroji ir blogoji. Geroji pusė yra, kai mums sekasi, mes dalinamės rezultatais su draugais, jie pagiria ir tai verčia judėti toliau į priekį. Ir žinoma blogoji, kai mums nesiseka įgyvendint tikslų, mes kurį laiką palūžtame, tada dar yra galvojamą apie rezultatų paskelbimą ir pasirodymą kaip didžiausio “looser’io”, kas veda prie dar gilesnio “Tilt’o” mintyse.

Na iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti - wtf? Ką čia nusišneki?.. Na pasakysiu tik tiek, kad ši pokerio veikla man yra kaip sportas, visad noriu būti pirmas ir rodyti tik geriausius rezultatus, geresnius už kitų. Visad taip buvo matyt ir gyvenime ir toks jau tas mano charakteris… Jeigu atvirai, tai dėl to ir nebuvo naujų update, nes nieko nenorėjau nei matyti, nei girdėti.

Kažkada klausiau Zigmo Pekarsko(Brilijant) psichologinę pamoką, kurioje buvo sakoma, kad neišsikelkite sau per didelių tikslų, kad kai jų neįgyvendinsit nežlugtų motyvacija. Tuo metu galvojau, kad čia nesąmonė ir taip negali būti, bet dabar manau, kad tie, kas jau praėję tą kelią žino tiesiog geriau ir reikia jų visada klausyti. :wink:

SpinEv challenge. Pauzė. Naujas kambarys

SpinEv challenge.

Kaip matėte iš ankstesnių pastraipų, mano emocinė būklė buvo žlugus. Reiktų pakalbėti kas čia nutiko. Nieko blogo kaip ir nenutiko, tiesiog pirmasis mano ‘shot’as’ į aukštesnį 25€ limitą nepavyko… Prabėgo kelios savaitės iššūkio ir teko nuleidus nosį grįžti vėl ten, kur žaidžiau anksčiau - 10€ už turnyrą limitą. Iškart prisegsiu rezultatus 25s limite sausio mėnesį.

Pakalbėjome su treneriais, jie man patarė grįžti ir sužaisti 500 turnyrų, o jeigu palaikysiu gerus rezultatus galėsiu grįžti ir vėl bandyti 25€.

Kadangi jau minėjau, kad mano charakteris toks jau savotiškas, tad pradžioje man tai buvo sunku priimti, nenorėjau grįžti, norėjau likti ten pat… Tačiau kaip ir sakiau anksčiau, treneriai visada žino geriau.

Iškart ėmiausi darbo ir galvojau ilgai aš čia nežadu užtrukt, pradėjau žaisti ir “netikėtai” jungiau 4 stalus vienu metu, vietoje 2, kaip įprastai žaidžiu… Juk nėra čia man ką veikti… (TILT)… :joy: Sužaidžiau 200 turnyrų ir žiūriu, kad su tokiu ChipEv tuoj leisiuosi į 5€ limitą. :joy::joy::joy:

Prabėgo dar kažkiek laiko ir užbaigiau tuos 500 žadėtų turnyrų. Iškart prisegsiu rezultatus.

Pamatau, kad jeigu toliau čia kažkur skubėsiu, ardysiuos, tilt’insiu nebus nieko gero. Po truputį nurimstu, pasikalbu su bendraminčiais, jie pasako, kad nėra kur skubėti ir viskas gi po mažu turi vykti. Persidėlioju “mindsetą” ir suprantu, kad tikrai, kur aš čia skubu, reikia juk viską daryti su galvą. Neturiu gi visiškai kur skubėti.

Na tada prasidėjo vėl gilus mokymosi procesas, nepraleidau nei vienos pamokos, gilinausi į situacijas, klausinėjau trenerių kaip čia sužaidus geriau vieną ar kitą ranką. Kas mane priveda prie štai tokių rezultatų.

Per tas kelias savaites atstatau bankroll’a ir net padarau kelis cashout, kas pakelia iš karto nuotaika!

Atėjo paskutinė diena, kai galima žaisti Winamax kambaryje. Sužaidžiu užsibrėžtų turnyrų skaičių, cashoutinu bankroll’ą ir lendu į PokerTrackerį žiūrėti bendrų sausio mėnesio 10€ limito rezultatų. Prisegu ir juos.

Na bendram vaizde pamatau, kad mano didžiausia problema yra “Tilt” problemos. Jeigu jų nėra - galiu laikyti tikrai aukštą ChipEv, jeigu jų yra - geriau išvis nežaisti. :sweat_smile: Dar viena pamoka išmokta…

Pauzė/Naujas kambarys.

Kadangi gavosi tokia situacija su pokerio kambariais, kad reikia kraustytis į kitą kambarį, o kitame skiriasi limitai, skiriasi valiuta ir apskritai gavosi kažkoks bardakėlis, tai sugalvojau, kad iššūkio nenoriu ištrinti, keisti ar sustabdyti visam laikui, tiesiog įjungsiu pauzę, pakol pasieksiu 30$ limitą naujajame kambaryje ir tada toliau tęsiu jį. Toks būtų manau geriausias sprendimas.

Keliuosi į Pokerstars.eu kambarį, kuriame pradėsiu savo žaidimą 15$ limite. Tuo tarpu kelsiu jums rezultatus, kaip sekasi ten. Galbūt aprašysiu kuo skiriasi tendencijos, lyginant su Winamax kambariu. Manau pasikeitimų tikrai bus. Na dabartinis tikslas yra sužaisti 500 turnyrų ir palaikyti labai gerą ChipEv ir galbūt iškart bandyti pereidinėt į 30$ limitą. Dabar jau niekur neskubu, tad viskas priklausys nuo nuotaikos, rezultatų ir tuometinio noro. :wink:

IKI! :point_up:


#3

Website - https://auksopuodas.blogspot.com/
Facebook - https://www.facebook.com/AuksoPuodas7/
Twitch - https://www.twitch.tv/spinumokyklacom

#26 Pirmi žingsniai Pokerstars, 2019.02.14

Sveiki! :wink:

Kaip jau turbūt žinot persikėliau į *Pokerstars kambarį ir pradėjau žaisti 15$ limite. Dar kol leidau paskutines dienas *Winamaxe, mano “kolegos” jau žaidė *Pokerstarsuose. Kalbų buvo daug ir negatyvių. Nėra *rakeback, žaidėjai stiprūs, žaidėjai nepasidavinėja, žaidėjai agresyvūs, žaidėjai tokie, žaidėjai anokie…

POKERSTARS

Rakeback

Na turbūt pirmą kartą supratau ant kiek yra mums svarbus *rakeback. Anksčiau žaisdamas *Winamax’e ant *breakeven, tu žinodavai, kad kažkiek, kad ir nedaug, bet gausi iš *rakeback’o ir tai truputį guosdavo. Šiuo metu žaisdamas *Pokerstarsuose to labai pasigendi ir kartais net pyktis ima dėl to, kad negausi jokios gražos… Okay… Centus…
Na gerai, galiu viską pateikt skaičiais. Per pirmus 500 žaidimų man pavyko uždirbti 47 dolerius *rakeback’o. Tuo pačiu manau, kad skrynučių atidarinėjimas irgi yra *long-run’o dalykas… Išvis kas čia per nesamonė… Trūksta žodžių…

Žaidėjai

Kaip jau sakiau, daugelis aplinkinių kalbėjo, kad čia žaisti kur kas sunkiau. Aš taip vis dar nemanau. Žuvys čia yra daug taikesnės ir pasiduoda daug lengviau, mažiau maniakų, mažiau agresyvių beždžionių.(Čia tik mano nuomonė) Tačiau reguliarūs žaidėjai čia tikrai stipresni negu senojoj platformoj. Jie nedalina žetonų ir ne tiek daug “level’inasi”.
Na visiškai patvirtint, kad yra taip ar kitaip negaliu, kadangi praėjo tik dvi savaitės ir tik dabar aš apskritai pripratau prie naujos platformos ir pripratinau akis prie jos.
Blogai yra tas, kad aš neturiu visiškai jokios informacijos apie žaidėjus ir negaliu iškart atpažint reguliaraus žaidėjo. Turi sekt statistika, jo veiksmus ir tik tada daryt prielaida reguliarus jis ar ne.
*Sharkscope-desktop pagalbinė programa naudos teikia mažai, kadangi ji nekrauna Spin&Go žaidimų. Kartais pamatai oponentą su dideliu uždarbiu, pasižymi jį reguliariu žaidėju, tačiau prie stalo jis pradeda daryti beleką.

Variacija

Žaisti Pokerstars kambaryje variacija manau yra mažesnė, kadangi didesni X sukasi gan dažniau. Bent jau man, tai tikrai iškart pasijautė. Aišku būna visokių momentų, kai pavyzdžiui 17 turnyrų iš eilės gauni tik 2x, bet imant ilgesnį periodą, tai akys tikrai dažniau mato 4x, 6x, lyginant su *Winamax’u.

Soft’as

Šitam dalykui skiriu 10/10. Tikrai niekur geriau nebus negu Pokerstarsuose. Viskas veikia nepriekaištingai, nieks neerzina. Gal tik viena problemytė… Reikės pirkti dar vieną pagalbinę programą, kad mano žetonus paverstų *Big Blind’ais. Kadangi pripratau žaisti taip, o žetonais man labai nepatogu ir net užtiltinu kartais. :joy:

PIRMI REZULTATAI

Pradėjus žaisti naujame kambaryje turbūt niekad nereikia skubėti ir jungti tiek pat stalų, kiek įprastai žaidi. Pradėjau žaisti iškart 15$ limitą, tačiau jaučiausi kažkaip nekomfortabiliai. Nauji langeliai, naujos spalvos, nauji žaidėjai, nauji slideriai, naujas *hud’ų išdėliojimas, viskas žiauriai erzina.
Tikriausiai pereit į naują kambarį, tai tas pats kas realiam gyvenime pereit į naują darbą. :grin: Aplinka pasikeičia ir reikia laiko priprasti. Man tai užtruko kelias savaites, kol vėl atsiradau komforto zonoj.

Pačioje pradžioje iškart pakliuvau į savaitės trukmės variacija. Džiaugdavausi kai laimėdavau bent 2x turnyrus, nes apie 4x, 6x galėdavau tik pasvajoti, nors pagal *SpinEv statistikos rodiklį turėdavau juos laimėti.

|640x332

Po pirmos savaitės nusprendžiu, kad nežiūrėsiu nei į *ChipEv, nei į *SpinEv, nei į pinigų balansą, o visus rezultatus pažiūrėsiu tik po pirmų 500 turnyrų. Taip ir padarau. (Nesitikėjau, kad pavyks nežiūrėti, bet dabar žiauriai gerai jaučiuosi nežiūrėdamas ir tai manau yra +ev sprendimas)

Taigi sužaidžiu 500 turnyrų, visas apsidžiaugęs skubu jungti *Pokertrackerį, nes jaučiu, kad bus žiauriai geras *ChipEv…

|640x364

Tuo metu kalbu su draugu per Skype ir dalinuosi kompiuterio vaizdu… Mano reakcija tokia ➜ :no_mouth:. Mano draugo reakcija tokia ➜ :joy::joy::joy:.

Lūkesčiai buvo kitokie. Na kažkaip galvojau, kad tikrai čia nelabai kas skirsis nuo to *Winamax’o, o *ChipEv daugiausiai pakris per 10-20 žetonų vidutiniškai.

Bendrai žiūrint, tai rezultatas nėra blogas, kadangi tai pirmos savaitės, reikėjo daug laiko apsiprast ir šiaip labai mažas sample, kad kažką spręsti, aišku norėjau, kad prie *ChipEv rodiklio šviestų bent jau 75. Na, bet liko dar pusė mėnesio. Planai yra susukt didesnį *volum’e ir kompensuoti prarastą laiką, kai teko apsipratinėti prie kambario pradžioje mėnesio.

*Pokerstars - žaidimo kambarys.

*Winamax - žaidimo kambarys.

*Rakeback - gauta graža nuo sumokėto mokesčio pokerio kambariui.

*Breakeven - žaidimas nuliniame taške.

*Long-run - ilgasis periodas.

*Sharkscope desktop - pagalbinė programa.

*Big Blind - žetonai.

*Hud - žaidėjų bendra statistika.

*ChipEv - žaidimo statistika/rodiklis.

*SpinEv - žaidimo statistika/rodiklis.

*X - prizepool’as.

*Volume - žaidimų skaičius.

*PokerTracker - pagalbinė programa.

|640x168

Sveikinu… :)) :cupid: Iki!


#4

#27 Vasario mėnesio rezultatai. 2019.03.01

Website - https://auksopuodas.blogspot.com/
Facebook - https://www.facebook.com/AuksoPuodas7/
Twitch - https://www.twitch.tv/spinumokyklacom

|640x220

Vasaris buvo pats blogiausias mėnuo per visą laikotarpį, visais rodikliais. Volume - mažai, ChipEv - tragedija ir dar prie viso to - visą mėnesį neišėjo išlipt iš variacijos gniaužtų. Grafike matosi 23k under ev… Tai mane žiauriai tiltina ir reikės tvarkytis su šia problema, nes kai varau smarkiai under ev, pridarau daug nesąmonių prie stalų, emocijos ima viršų, motyvacija žiauriai krenta. Kitaip tariant esu ‘Mental fish’as’.

Kadangi turėjau daug laisvo laiko, tad nusprendžiau jį realizuoti. Prie šios pagrindinės mano veiklos atsirado dar viena nauja - programavimas. Sausio mėnesį užsirašiau į kursus. Manau šalia visada reiktų turėti lygiagrečiai ir kitą veiklą, kadangi pokeryje nėra pastovumo ir tokiais mėnesiais kaip šis norisi nuo jo vemti. Na dabar jau laiko nebėra išvis. Vasario paskutinę savaitę miegodavau po 3-4 valandas per parą. Nežinau kaip bus kitais mėnesiais ir kaip seksis derint šias dvi veiklas, kadangi norint gerai išmokti programuot reikia ir ten skirti tiek pat laiko, kiek skiriame prie pokerio stalų. Na, bet tikiuosi nei viena veikla nenukentės, tiesiog reikės daug disciplinos ir išmokti planuoti laiką, nešvaistyt jo veltui. Yra ir geroji šio reikalo pusė, kai mokausi programuot, kai atsėdžiu prie web’ų kūrimo po 5h, laukiu tos akimirkos kai grįšiu namo ir pradėsiu pokerio sesiją.

Kai ateina naujo mėnesio pradžia visada norisi pažiūrėti į praeito mėnesio rezultatus ir pagalvoti ar gera kryptimi einame. Gera proga apgalvoti viską, ar daug stengėmės, kur patobulėjome, kiek laiko prašvaistėm veltui, ką galėtume pakeisti, kad kitą mėnesį būtų geriau ir t.t.

Viską ramiai apgalvojęs pamačiau, kad šudmaliauju ir nesistengiu tiek, kiek stengdavausi anksčiau. Daugiau žaidžiu ir mažiau analizuoju savo žaidimą. Kai nesiseka nurašau viską ant variacijos, nors 35% visų tu nesėkmių prigrybauju pats, nes tai būna psichologijos nesusitvarkymas ir darymas nesąmonių(Tilt).

|569x640

|400x225

Kovo tikslas tik vienas - susiimti ir vėl sunkiai, kryptingai dirbti. Kitaip nieko nebus. Slogios nuotaikos, bet motyvuojančios stengtis ir siekti tikslų. Tam ir pradėjau šį blog’ą, kad būtų ataskaita prieš jus ir, kad niekada nenuleisčiau rankų.


#5

#28 Discipline Week 2019.03.01

Website - https://auksopuodas.blogspot.com/
Facebook - https://www.facebook.com/AuksoPuodas7/
Twitch - https://www.twitch.tv/spinumokyklacom

DISCIPLINE WEEK

Sveiki visi! Vis gaunu žinutes su pasiūlymais atnaujint blog’ą. Na gerai, pripažinsiu, truputį gal ir apsileidau, kadangi anksčiau update būdavo keliami dažniau. :see_no_evil:
Vis mąsčiau kaip čia pagyvint visą šitą reikalą, kad būtų įdomiau, nes turbūt tiesiog matyti sausus rezultatus nėra taip jau ir įdomu. Ir sugalvojau vieną tikrai gan įdomų variantą. Manau tai bus įdomu tiek jums, tiek man pačiam, tuo pačiu mane patį tai labai motyvuos.

Na jums turbūt kilo klausimas ką reiškia pavadinimas. Mintis yra tokia, kad aš visą savaitę, kiekvieną dieną kelsiu update į savo blog’ą. Aprašysiu kiek laiko žaidžiau, kiek laiko skyriau mokymuisi, ką analizavau, kaip ruošiausi savo sesijoms, kaip tobulinau psichologijos bagažą, aprašysiu savo emocinę būklę, rutina. Tuo pačiu pateiksiu jums visus rezultatus, kiek pavyko uždirbt/pralošt, kokį pavyko palaikyti ChipEv/SpinEv. Žodžiu, jūs matysite viską, kaip gyvena pokerio žaidėjas ir kaip jis žiūri į savo darbą.

Kokia man iš to nauda? Didžiausia nauda bus ta, kad tai mane labai motyvuos. Aš kiekvieną dieną turėsiu duoti ataskaita jums, kiekvieną dieną turėsiu sunkiai dirbti, nes žinosiu, kad dienos pabaigoje turėsiu užpildyti update ir pasidalinti tai su jumis.

Kaip ir kodėl kilo šita idėja? Idėja kilo dėl to, kad naujame kambaryje krito mano rezultatai. Asmeniškai man jie buvo tragiški. Pradėjau gilintis kodėl taip yra ir kodėl visą mėnesį man neina pagerinti savo rezultatų. Ir manau suradau pagrindinę priežastį - disciplinos nebuvimas.
Palyginau savo mokymosi procesą kurį taikiau lapkritį ir gruodį su dabartiniu. Pamačiau, kad tuo metu mokiausi daugiau, stropiau viską konspektuodavausi, turėjau kažkokią rutiną, praleisdavau tikrai daugiau laiko prie pokerio ir jo analizavimo, kas iškart atsispindėdavo mano rezultatuose.
Dabar nutiko taip, kad mažiau mokausi, gal kiek ir motyvacija pakritus, tuo pačiu aš neskiriu savo visos energijos vien tam dalykui, kiek tarkim skirdavau anksčiau. Tačiau noras kilti limitais vis dar yra labai stiprus, bet kaip sakoma - noro vien neužtenka, reikia ir labai daug pastangų. Tad manau reikia imtis kažkokių priemonių, kad pasiekti savo tikslus.

Šio “iššūkio” tikslas yra gan paprastas - pagerinti savo žaidimo lygi(ChipEv) ir pakelti žaidimų skaičių, bei įvesti stiprią dienotvarkę, bei jos laikytis. Iškart galiu pasakyti, kad turėsiu vieną arba dvi išeigines, kadangi kai atsirado nauja veikla mano gyvenime, laiko tikrai pritrūksta viskam, plius išeiginės yra neišvengiamos norint palaikyti kuo geresnį žaidimo lygį. Mums pokeris juk darbas ir ilsėtis taip pat reikia. Taigi bus 5/6 update per savaitę laiko.

Jeigu kalbant bendrai, tai viso šito dalyko iššūkiu vadinti negalima, kadangi tai yra tiesiog profesionalo rutina, tiksliau - darbas ir taip kiekvienas iš mūsų turėtų žiūrėti į šią veiklą kiekvieną dieną.

LAIKAS

2019.03.01 - 2019.03.07

PROFESIONALAS/GAMBLER’IS

Daugelis žmonių vis dar nesupranta mūsų veiklos, daugelis nesupranta kaip galima mokytis šito žaidimo, nesupranta ką mes tobuliname žaidime, nežino kas yra strategija ir net, kad ji gali egzistuoti žaidime, nesupranta ant kiek ji gali būti stipri, išlavinta ir svarbi mums. Nesupranta ir ilgojo periodo reikšmės. Turbūt ir jums, kurie galbūt pirmą kartą užsukot į šitą blogą arba sužaidžiat kelias partijas per metus “Zynga Poker” facebooke kyla labai daug neaiškumų ir klausimų.

Tiesa pasakius bendraudamas su žmonėmis aš vis mažiau noriu pasakoti apie savo šią veiklą, kadangi dažniausiai žmonės nesupranta kas tai yra ir jiems pokeris vis dar yra tik lošimas arba tiesiog azartinis žaidimas. Mane tai liūdina, nes jie galbūt to ir nenorėdami mane sulygina su priklausomybę turinčiu asmeniu, kuris dažniausiai reputacijos aukštos nepalaiko…

Šiais savo update’ais aš pamėginsiu dar kartą, galbūt šį kartą kiek vaizdingiau parodyti kuom skiriasi gambler’is nuo profesionalaus žaidėjo.

Manau dar pridėsiu savo seniau rašytą straipsnį, manau jame yra labai daug informacijos šia tema. Spausti čia.

THE END

Na palinkėsiu sau stiprybės, didelės disciplinos ir sėkmės. :sweat_smile: Po savaitės laiko norėčiau atsidaryt savo blogą ir pamatyti gerus rezultatus. Tiek savo tobulėjime, tiek disciplinos ugdyme, tiek pokerio rezultatuose.
Neatmetu galimybės šį dalyką tęsti iki kol pasieksiu aukštesnį 30s limitą. Tai priklausys nuo to ar užteks laiko visiems update’ams, nes laiko tai tikrai atima nemažai.

Kaip kažkada ir sakiau, man labai svarbus jūsų grįžtamasis ryšys. Jeigu turit nusiskundimų, papeikimų, pagyrimų, pastabų ar šiaip kažkokių klausimų, visiškai nesvarbu su kuo susijusių - klauskit, rašykit, man tai yra labai svarbu! :wink:


#6

Geras aprašymas, įdomu skaityti,super. Klausyk, manau tu save ne taip pateiki ir esi įsikibęs “standartų” kuriuos aplinka sukūrusi, jiems natūralu eiti į darbą nuo 8 iki 17h turėti viršininką, todėl žmonės ir galvoja jog tu esi paprastas gambleris ir nieko rimtu čia neužsiimi. Su šia problema aš irgi anksčiau susidūriau. Aš mėgdavau ir gan dažnai tekdavo eiti į workshopus, kur vykdavo tam tikri pristatymai, paskaitos, ten susirinkdavo žmonės kurie turi nuosavus verslus, valdo didžiulius projektus ar dirba “fancy job” perspektyvioje įmonėje. Kai ateidavo akimirka kavos pertraukėlėms man būdavo baisu kai kažkas paklaus kuo aš užsiimu prieš tai man įteikdami savo vizitinę. Buvo gėda ir nemalonu prisistatyti profesionaliu pokerio žaidėju, ką jie pagalvos?išprusę ir intelektualūs žmonės. Buvau nusivylęs, jog čia ne profesija, o kažkokia nesąmonė, realiai nieko nemoku tik lošti kortomis? Atsakymai paprasti. Pagalvok apie tai, jog ne kiekvienas gali daryti pinigus iš pokerio, čia talentas ir sunkaus darbo pavyzdys. Vien tai, kad tu sugebi iš to uždirbti tave padaro jau “kietu” žmogumi, bet visa esmė ta jog tu pats privalai tikėti tuo kas esi ir ką darai, tu privalai pakėlęs galvą sakyti jog esi pokeristas, o ne nuleidęs akis sumurmėti “jo lošiu”. Supažindink žmones kokių skillų tai reikalauja. Čia realiai tas pats kas turėti nuosavą verslą. Pats esi sau bosas, valdai savo darbo valandas, atostogas ir nuolat stengiesi kelti verslo pelningumą ir darbo kokybę. Tokie dalykai kaip: laiko planavimas; disciplinos laikymąsis; aukšto lygio strategijos mokymąsis; konkurentų analizė ir interpretavimas; savianalizė; savęs pažinimas; darbo etika; sporto,verslo psichologija ; emocinė savikontrolė ir t.t Tokio lygio skill setą kitiems pasiekti labai labai toli, o visa tai reikalinga tapti profesionaliu pokerio žaidėju. Supažindink tuos žmones ir pakalbėk su jais tom temom, manau jie klausys išsižioję :slight_smile:
Vienas pavyzdys. Biržos spekuliantas labai panaši profesija tiek galimo uždarbio atžvilgiu, tiek reikalaujanti panašaus skill seto, bet volstryto vilkais visi norėtų būti ane? Kodėl? Nes tai išreklamuota profesija, filmai ir t.t o su pokeriu žmonės ne tiek supažindinti- tai supažindink juos! Warren Buffett irgi nuo to pradėjo, nuo tų pačių skill setų, o dabar yra trečias turtingiausias žmogus pasaulyje!