Monitoriai


#1

Sveiki, nemažai laiko praleidžiam prie įvairių monitoriaus įstrižainių ir ekranų formatų kaip 16:9 16:10 21:9 ar 4:3, 5:4 bei IPS MVA/PVA matricų. Tai kas geriausia pokeriui, akims?
Manau neskaitant kėdžių, tai yra vienas svarbiausių darbo instrumentų, įrankių. Gal kas nori pasidalinti savo nuomone, žiniomis apie pačius monitorius. Ką patys naudojat? Ar bandėt lenktus ekranus?



#2

Na tai jei vienas loši, ir 2-4 stalus, tai svarbu kad būtu nuo 27", 32" jau tikrai gana solidu. Esu lošes su 49" tai nežinau nežinau, tikriausiai reikia priprasti, labai dideli ekrainai, bet ar verta į tai investuoti irgi klausimas, gal ir verta, jei tikrai loši 4+ stalus. Na aišku reikia, kad būtų IPS ar PLS (pls tai čia grynai samsungų) matysi sklandžiai visą ekraną. Kad akių negadintum tai reikia pirkti su kuo daugiau hercu moniką, tarkim su 144hz, bet noriu atkreipti dėmesį, kad ne visų laptopų vaizdo plokštės tiek patraukia… Bėja, pirkti su kosmine rezuliucija, tiek 27" tiek 32" ar 48" jei sumastytum irgi nelabai verta, jeigu laptopo plokštė nepavilks didesnės nei standartines HD 1920-1080 ar kokia ten raiškos. Na tos visos ISP matricos skirtos labiau spalvų riškumui ir matomumo kampui, bei elektros rijimui (tai yra labai vaikiški skaičiai), abejoju ar akims turi didelio skirtumo, geriausias vaistas yra F.lux atsisiusti iš interneto nemokama programa, kuri panaikina mėlyną spalvą ir dar gal kažką, plius būna akiniai 50-80e kainuoja optikos parduotuvėlese jie be dioptriju, tačiau padeda darbui prie pc, plius patarčiau lašintis akių lašus, dirbtinės ašaros, kažkas 10e buteliukas, sesijos metu porą kartų kokių, taip pagelbėsi savo akims. Na dėl lenktu monitoriu specialiai spinamams norėčiau ir pats išgirsti nuomonę iš tų kas juos naudoja. Pats naudoju Dell 30" paprasta kvadratini ir 4 stalai super telpa ir matosi viskas, telpa hud ir t.t.