BvB K3s maža lenta kaip žaist

vs reg maža lenta būtų aušktesne tarkim 2h4d9h eiciau per chek rize o šita lenta reikėjo pult ?
esu daug video matęs ir dažniausias patariama suvaryt trys gatves ant tokiu lentu pvz kaip ši . bet ar regai nenukolins mūsų iki galo ?

Kartais ir nucallins, bet tu turi nemažai backdoor šitoje vietoje ir daug gerų turnų ant kurių reiktų tęsti. Siūlyčiau cbetinti ir jei nesiporuoja dėti turn.

tarkim flope dedu 40 i 100 kristu lapu A K dedu 120-135… o jaigu kristu turne tarkim lapu kryžių 8,9,T,J arba Q kokie tolimesni veiksmai kiek dėti ? vo čia aš pasimesčiau…

Kaip ir sakau, dedi toliau jeigu nesiporuoja, nes visos kitos korts tau geros ir tinka bei pataiko į tavo range

tai kiek dėti klausiu? tiek pat kiek ir su A arba K ? ir riveri os ?

Mano nuomone sizingas flope turetu buti 25, ir barelini toliau ant A,K,galbut 6,5 dar tik, kritus flush draw check/call turna, nes turi showdown king high, daug nebarelinam turnu, nes daznai turesi silpnesiu handu su kuriais noresi barelinti. PLius jei kris pvz koks T ar J cekini ir visada gali pacalinti po savo turno ceko, nes daug draw flope ir ka jis tau pristatineja betindamas turna kai krito overcardas flopui? Tik ant trecios sirdies manau reiktu pasiduoti ir check/fold, o gal kartais ir barel turn sueitu,cia klausimas :slight_smile:

kritus flush draw check/call turna, nes turi showdown king high, daug nebarelinam turnu, nes daznai turesi silpnesiu handu su kuriais noresi barelinti. Nu tarkim aš čia galiu atsidurti tik su Jd3d tai man jau ant flush lentos berlint taip išeina ? čia pasitikslinimui ??

As tai J,Q high ant tokio flopo vs reg laikyciau dar showdown verte,turbut su Td3d barelinciau toliau o su J ,Q,K kombinacijom check callinciau kritus flush draw. Cia tas J toks ribinis handas, manau galima ir taip ir taip suzaisti, bet tavo situacijoje su K high tai tikrai check call linija kritus flush draw geriausia.

Nu bet tarkim flope dedu 25 krenta Jc potas jau 150 tai kaip ir raizinau aš tai galiu pristatinėti ta Jc ir dėti koki 110 i 150 ir ant 9 T šaut tinka net 8 kad išmesti tuos 2 4 bet vat pildo 56 tai nzn dėl to 8.
Man atrodo, Kad turne reik berlinti ant kortu kaip A,K,Q,J ,5,6 Ir ant visu bugnu, o chekint ant tu kortu kaip 3 8,9,T Nes neturim jokio eq ir nebus ka pristatinėti . Ir tikėtis, kad opas leis nueiti į showdowna su Khi. aš tai galvoju taip reik žaist o ne kritus kaip tu sakai su J kuris tinakams mums pristatineti savo 2,5x arba 3x range . nu gal reiktu chekint ant bugniniu kortu pvz 89T kaip tu sakai @Mrts222 čia del balanco, kad turėtume biški chek back velue
kaip jus manot @ErikasLaugzemys @PauliusVaitiekunas gerai išspresta lygtis ?

Nemtau problemos flop sužaisti ir X/call. Turn/river jam gali kristi overcards, kur galėsi perimti agresiją, jei jis toliau barelins, o jei bus X-X turn, visada gali užpulti river.
Cbet ir barel irgi ok būtų, nemažai čia jau apkalbėta.
X-fold flop yra blogas variantas vs reg

apkalbėt apkalbėjom bet ar teisingai apkalbėjom … ? taip ir negavau atsakymo. prašau atsakykit normaliai be išvedžiojimu. Ką siūlai irgi varaijantas bet ne to klausiau …

Tai kad manau šitoje atsakymų tikrai pakankamai. Yra tiesiog skirtingos linijos kurias gali pasirinkti ir naudoti, kan turėtum mixed strategy.