7s 3h BBvsBTN JJ pre flop 3b


#1

https://gyazo.com/044436266ed9c32917ace112f5fb960c
Kolegos sako, kad turne sušauti gerokai geriau, bet mano argumentas buvo kad visus FD ir high card paleis į šūvį, todėl ir vertę imu su turno bet. Dėl sizing neaišku. Turne reikėjo daugiau dėt?
14.5bb, galėjau sušauti preflop ir next spin. Bet manau daugiau cEV jeigu 3b/call


#2

Pradedant nuo preflop, tai grūsti allin vistiek geresnė opcija, JJ nėra ta korta su kuria norėtum 3b/call, nes yra daug overcardų tau; toliau prarandi daug vertės iš tokių handų kaip A2s-ATs,kurie dažnai tik atcallins tavo 3betą (čia nuo daug ko priklauso aišku,bet kalbu apie truputį labiau mąstantį priešininką) taip pat KQs,KJs,KTs,QJs,JTs irgi tik atcallins,o į šūvį atsakytų dažniausiu atveju.; toliau fishai supranta jog čia dažnai būsi labai strong su tokiu 3bet prie tiek deep tai jie plačiai negrūs allinų; toliau neturi turbūt blefų prie tiek deep-nesi susibalansavęs; toliau žiūrint į šį priešininką tai čia jo pirmas minraise iš BTN, prieš tai limpino, vadinasi didesnė tikimybė jog tavo allina atcallins rasinęs.
Einant toliau, jeigu nusprendei non allin 3betinti, tada flope yra privalomas cbetas, negali leisti daugiau kortų prikirsti, nes daug blogų yra.Klausimas tik ar dėti allin ar mažesnį sizingą? cbetindamas mažu sizing paimsi vertę iš A2,A3 callins,taip pat gali visi overcardai callinti flopą - cbetinti reiktų nuo 25 iki 40procentų banko, kadangi flopas baisus tai rintis reiktų didesnį apie 40procentų poto betą ir turne grūsti alliną,bet yra dar vienas bet, tu turi mažai čipsų behind,todėl arba 25procentai poto betas arba allin flope. O čekinęs flopą atrodai kaip su AA iš priešininko perspektyvos.
O dėl to jog į šūvį paleis FD tai be šansų, overcdardus tai paleistų paliubomu.


#3