3h sb vs bu limp

kaip žaist tokioje situacijoje? nes dabar atrodo kad bu fish belfavo
stats https://gyazo.com/4d7c0a6c24960cd6aa043c7c6bc750ca

Pirma, tai čia yra easy probe Turn, tu negali rinktis opcijos Call, kadangi su 9 high greičiausiai showdown’e nelaimėsi, todėl pats turi atakuoti

2hand ) bu fish limp aš call su Tc4d (nors dabar žiūrint čia foldas pre flop) bb reg x flopas QsTs2h t 6d vo čia probint imt vert? 50 ar 45 dėti o gal net 60 iš drow ir riveri x nžn kas pasidarė predėjau bijoti bb range visada šitose spotose

3hand vs 2 fish bu limp aš call su Jd9h bb x flopas Ah2d7d t 6d čia probint ar ne ? jai jo tai kokiu sizing ir ką daryti jai misinu arba hitinu ?

4 hand vs 2 fish bu limp aš call su 7h3h bb x flopas 5cQs5h t 4s aš prob 50 ir ka riveri jai gaučiau call ir kristu tarkim nuo 9 iki A ne lapu toliau berlint į 170 dėti 100 ? ar kiek ?

5hand) vs 2 fish bu limp aš call su 8h6h bb x flopas 9dKd2c t 7d čia galim probint 30 ir riveri jai ne bugnas 60. nes dabar turiu tik 11 bb ir tas 7d labai į bu range

1. probe turną mažu sizingu gali. 20-30. Bet preflop tikrai fold.
  2. jo probint 20-30 irgi, o misinus ar hitinus bet river
  3. probe turn 40 per akis, tada river bluff puse banko arba čiut daugiau,kritus A reiktùlų daugiau nei puse banko arba pasiduot,nes calling range
  4. o čia tai X turn siulyčiau

6 hand čia turne probint ar ne nes BB regas bijau kad gali turėti ta 9 ?

7 hand kairei regas galima čia turn prob 45 ir riveri ant tokios kortos grusti pas mus 3 juk yra range ?

8 hand dabar matau kad man čia reikėjo turne probint bet dabar klausimas del riverio berlint ar ne?

9 hand čia idomiau probint savo gutshot ar ne ?

Sakyčiau all good galimas sužaidimas. Turn gal labiau probinti norėtum, jei BB sėdėtum, nebūtų blogai ir dabar probe, žinoma

Čia jau siūlau probe turn 1/2 pot. Ir ant tokio river X/ir pasiduoti, jei agrins. Apskirtai river žiūri kokios pozicijos opas tave calino ir ar yra kas misinosi ar verta jį medžioti ar ne. Šiuo atveju tikrai ne, nebent pats sugalvotum paversti į bluff savo 4 pora ir sudėti al in.

Ant A lentos nereikatų probe. Standart.

Probe. Turn 30. river 75-90.

galim išsamiau ką aš išmetinėju riveri su 90 juk T visteik call tai gal užtektu 60, kad drow foldintu ir 7, bet gal ir 7 nepaleistu į ta 60 . ar man čia būt polar nes su velue tiek riekia dėti ? @ErikasLaugzemys

Nežtektų 60, manau. Bent jau aš readless nedėčiau 60. T tu neišmesi taip, bet žemesnias poras išmesi, Ah išmesi, tiek ir užtenka, vietoj to, kad X ir atiduoti jam pot, o jei jis turi blogiau, tai suteiki šansą jam betinti ir pasimti bank.