35s BVB iso

https://gyazo.com/b0211d5708faa2274655681a135dba34 :nauseated_face::face_vomiting:
Nežinau, tikrai nežinau :smiley: Žinau kad blogai sužaidžiau, šitai tai tikrai žinau :smiley:
Ką veikiam flope? ant tokių board, kai turim showdown value? Delay? x/c? Ar all the time blefuojam donkindami dideliu sizing?

čia aš visada iškart cbetinu nžn koks geriausias betas, manau tinka ir 60 bet aš dedu 71. ir į ta atspaudima visad call gal pagausi 5 gal 3 o gal opas stos ant visu gatvių… ir aš čia visas lentas cbetinu nors ir lenta 23T, 3JT, 3J4, 3JQ 32K 3K7 3A2 nu ir panašiai stočiau tik ant jau žemesniu lentų nuo 973 ir žemiau . nors @ErikasLaugzemys sako visad cbetint prieš fišus. Bet man atrodo neapsimoka nes dažnai iso iki 120 pot 240 jau ir turiu dėti vėl 120 ir gaunu šuvi tai pat kaip ir čekindamas. Jai opas bus linkes sušaut tau tai sušaus ir po tavo beto 120

Iso gali didesni, jei nori mazai callu gaut.Nors ir taip is stats pasidave kelis kartus.
FLOP Bet 45 1/3 of the time. 2/3 of the time X

pff nesamone kas čia gto line ? 100% ten cbetas prieš fišha net prieš rega. nebent čia jau 50s tada gal kaip ir sakai,bet ir tai man reiktu stats kad jis nepasidavineja

paziurint i sizingus ir visa kita, tai cia tau saus arba tiesiog foldins blogiau, tu niekad nedesi cia bluff ir nesausi turno.
O jei desi dideli sizinga, tai tau susaus ir blogesni draw, vis tiek necallinsi cia.

Mano nuomone cia reikia betinti vs fish, ir sizingas optimaliausias 25%poto tai 45 sioje situacijoje, ant aukstu lentu fishai jei nieko neturi jie ir nusimeta kad ir i mazesni sizinga,nereikia ten pusti to sizingo dydzio. Vs rega tai rinkciausi dazniau check, bet kaip sako N1_2019, tai kazkur toks daznis ir butu 2/3check, 1/3bet-cia labiau gto linija. Jei zaidziant exploitative tai vs reg check visada, vs fish bet visada 25%pot.