15s 3 handai

1.

https://gyazo.com/0eba04095680fcb8c2435207655a3796

Opponento tipas - readless

Preflop - preflope nusprendziu tiesiog nucallinti 3beta nes mano limituose zmones beveik niekada taip neblefuoja ir dazniausiai ten pamatysi arba nuts arba bent jau fisho isivaizduojama value range.

Flop - flope idomi situacija kur as pasigaunu tuzu pora su netokiu ir prastu kickeriu taciau mano opponentas donkina overpota ir jo range manau yra labai strong jei jis 3bettina preflop. Sioje situacijoje:

Mane beatina : AA QQ TT AT-AK KJ QT (Su card removal butu 60 kombinaciju )

As beatinu : KK JJ A2-A8 (68 kombinacijos) + nemazai sansu kad jis taip suzaistu ir su KT KQ JQ JT J9 (60 kombinaciju) + gal fishas sugalvos su visisku oru arba kokiu random flushdrawu taip suzaist (bet manau kad cia pas ji mazai oro kai jis 3bettina preflop)

Taciau labai svarbu pamineti, kad su nutsinem kortom Opponentas zymiai dazniau 3bettins nal nei su visokiais A2-A8 ir broadvejais, tad nors ir yra daugiau kombinaciju kurias mes beatinam yra labai sunku nustatyti kaip daznos yra kombinacijos kurias mes beatiname

Ar readless mes dazniau cia esame ahead ar behind?
Ar daugiau ev yra cia callinti ar nusifoldinti ir palaukti kito mazesnes variacijos spoto?

2.

https://gyazo.com/5bf2c6ebe0f5be3f4bb1f04fa30f1bb1

Opponento tipas - Loose fishregis

Preflop - standart minraise su A7o

Flop - 33% yra mano standart sizingas ant dry lentos ypatingai iskritus tuzui, cia visada dedu 33% cbet, tiek su value tiek su blefais

Turn - Isskritus 6 mano opponentas pagalvoja ilgiau nei iprastai, kas man sukelia itarima kad jis gali tureti 6, sitoj vietoj galvoju ar geriau:
a) Ideti beta, kad istraukti value is jacko ir blockbettinti imanoma seseta, kad jis sugalvotu pracheckinti riveri ir tada paciam checkbackint riveri? Jei pasirinkciau deti turne koki sizinga reiktu naudoti?
b) Checkbackinti kad negauciau checkraise ir neisivaizduociau kurioj galaktikoj randuosi?

as nusprendziu checkbackinti, nes labai bijau gauti checkraise

River - opas ideda 165. noriu pabrezti kad sitas opas flopa galejo prafloatinti ir su visisku oru (jis jau taip buvo padares pries tai).
sioje situacijoje:

Mane beatina : 6x AT-AK, KQ (126 kombinacijos [ismeciau 62o nes manau sia ranka foldintu preflop])

As beatinu : labai daug oro kuri galetu prafloatinti flope ir pamates mano silpnybe turne sugalvoti uzpulti ( galbut jis taip sugalvotu, as nezinau kaip daznai fishregiai yra linke blefuoti ant tokiu lentu)
Kazin jacka cia gali sugalvot paverst i blefa ar is jacko visada checka gausim?

Choppinu su:: A2-A5+ A7-A9 (54 combos) (kazin su tuzais fishregiai taip suzaistu?)

Man reikia: 30% equity, kad sitas callas butu profitable

River call/fold ?

3.

https://gyazo.com/5864435685539ffd53b47dd639425377

Opponento tipas - unpredictable fish

Flop - pracheckinu nes nelabai yra is ko imt value plius bijau tuzo

Turn - Dabar atsiranda labai daug kortu is kuriu galiu traukt value (Kx,Qx,2x,Jx,Tx,flushdraws,34,45) del to nusprendziu ideti 60 i 90 pota.
Cia pasirinktas teisingas sizing? Cia taikiau i visa auksciau isvardinta range bet galbut reiktu pasirinkt didesni sizinga ir taikyti i mazesni range?

River - nusprendziu toliau imt value is mazesniu kingu ir queenu ir foldint gavus permusima:
Cia pasirinkus traukti value galbut reiketu deti didesni sizing? Koki sizinga dar atcallintu dauguma queenu ir kingu? Galbut sioje vietoje reiktu pasirinkti checka kad nerizikuoti gauti permusimo, ar thin value betas yra geriau?

Hey, atleisk jog vėluoju atrašyti, gražus oras tai puiki proga atitrūkti nuo darbų.

1. Aš asmeniškai A9s foldinu pre, readless žaidžiant nesiveliu su neaiškiais uždominuotais handais. Pradedu plačiau callinti ,kai turiu sample ir matau jog žmogus 3bnal turi kažkiek ir pagal status matau, jog daug brodvėjų gali turėti ar suited connectors. Tai šioje situacijoje readless siūlau fold-pre. Kadangi pacalinai, tai realiai atrodo nelabai gali paleisti to TP, bet pas jį blefų su overpot aš praktiškai nematau, nes jis supranta jog hitino tavo calling range, blogiausias handas manau būtų koks pair+gs (KK) - 24proc prieš tavo range, o kitais atvejais būsi dead pamatęs AK,AQ,KJs,AA,QQ. Todėl reiktų foldinti, vien dėlto readless ir necallinu, nes nežinau jo range.
    2.Neatrodo aggro regas, vadinasi didelė tikimybė ,jog nevers į blefą savo Q,K high. Tai šitam spote jis neturi blefų su tokiu sizingu. Visas oras apie ką tu kalbi tai visokie runrun, pvz 34s,45s,9Ts,89s - 16combo, visa kita QT,QK,KT,K9s,Q9s- tų handų jis nevers į bluff dar su tokiu sizingu. Tai easy fold river.
    O turne tai siūlau čekinti ir vėl river betinti, atrodysi bluff, daug hero call gali gauti. O barelinti toliau, nu yra opcija,bet sakyčiau labai jau loose-aggro, jeigu jau barelintum,tai reiktų sizingą iki pusės banko rinktis, netgi mažiau kokį 30-40proc. Pvz 80, nes nori callo iš visų jo high cards GS, o gavus X/R pagal tokį bareling sužaidimą gto nepaleistų, nes dėjo mažą sizingą, bet jei river gautum barelį po X/R manau easy foldinti ir tiek, niekas taip neblefuos du str su GS ir high cardais.
    O tūzų čia daug nėra, vienetai sakyčiau. Plius tuzai tokiam spote nevisada betintų, sakyčiau labai retai,nes pas tave yra stipresnių tūzų ir gali kartais 6x trapinti turne. Todėl atmetu jo Ax riveryje.
    Nors reikia 30proc, bet čia bluff nėra tiek daug lyiginant su value, tai aš foldinu. Jeigu šis fishregis verstų savo K,Q high į blefus tada callinu river.
  2. Aš tai rinkčiausi turną potbetinti 90, nes tą range kurį išvardinai manau necalins Jx,Tx,34,45-turėtų būti loose postflop fishas. Taip pat riverio nebenorėčiau vėl betinti, būtent dėl tokios situacijos, yra daug kortų ant kurių nebenori betinti riverio ir Ax bijai.
    River thin value betas ant baisios kortos manau netinkamas, jeigu kristų tau labai tinkama korta pvz būgnų 7 tada manau dar okei thin betinti. O netinkamos kortos tau būtų: lapas, Q,J,T, 2 thin value betui. Ant J galėtum bandyti big bet naudoti river. PLius pagal tavo readą,jog fishas neprognozuojamas, tai reiktų susilaikyti nuo thin value betų manau, nes nežinosi su kuo jis tau sugrųsti gali, tokiam spote gal ir KQ,KJ KT su flush blokeriu sugalvojo sudėti. Nors tokiam spote atrodo kaip dvi poros plius.

1 hand bet ar tirkai fold pvz jau banke 140 tau damesti 40 su A9s hitines 2 poras jau paimsi visa ji plius taip permasinėji tik fishai ir jie dažniausei ten turi bet ką 40% range tose mažose limituose. ir dar mes turim pozicija

https://gyazo.com/1f850a06e734cdac18db6ede8beaceb0

Gto visus suited Ax callina, aš asmeniškai nesiveliu kaip ir minėjau.